top

Nasza oferta

Strzyżenie damskie

Wyjątkowa oferta strzyżenia i stylizacji dla Pań skoncentrowana jest na profesjonalnym podejściu do każdej klientki. Każda wizyta poprzedzona jest diagnozą oraz relaksacyjnym masażem podczas mycia włosów. Fachowe doradztwo w zakresie stylizacji i modelowania fryzur zape

Więcej

Strzyżenie męskie

Oferujemy pełen zakres strzyżeń i stylizacji dla panów. Każda wizyta poprzedzona jest diagnozą oraz relaksacyjnym masażem podczas mycia włosów. W naszym salonie każdy mężczyzna może poczuć się wyjątkowo, a profesjonalna obsługa zapewni niebywały klimat i fachowe doradz

Więcej

Strzyżenie dziecięce

W naszym salonie dbamy o wszystkich klientów ? nawet tych najmłodszych. Przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę, aby strzyżenie przebiegło przyjemnie i bezproblemowo. Zapewniamy delikatne, specjalistyczne przyrządy i kosmetyki dla dzieci w dbałości o ich delikatną skó

Więcej

Koloryzacja

Indywidualnie dobrana kolorystyka do typu urody to podstawa działań naszego zespołu. Farbowanie uwzgledniające jeden kolor z wykorzystaniem najlepszej jakości farb wraz z modelowaniem to jeden z topowych zabiegów naszego salonu.

Więcej

Pasemka, baleyage

Pasemka, refleksy, ombre czy baleyage mogą w prosty sposób odświeżyć wizerunek osobom, które nie chcą decydować się na całościową koloryzację. Wykorzystujemy najnowsze techniki i trendy, a także profesjonalne kosmetyki do farbowania.

Więcej

Dekoloryzacja

Dekoloryzacja jest zabiegiem, który powinno wykonywać się w specjalistycznym salonie przez wykwalifikowanych specjalistów. Z uwagi na silną ingerencję w strukturę włosa, wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne kosmetyki i przyrządy.

Więcej

Fryzura okazjonalna

Fryzura okazjonalna, dopasowywana jest do wymagań każdej klientki. Dbamy o to, by była adekwatna do urody każdej z Pań oraz danego wydarzenia. Wykorzystujemy najlepsze kosmetyki do stylizacji, zapewniając trwałość i zadowolenie.

Więcej

Fryzura ślubna

W tym wyjątkowym dniu, każda Panna Młoda powinna czuć się wyjątkowo i wyglądać najpiękniej. O te odczucia, w kwestii fryzury zadba nasz zespół profesjonalnych stylistów. Fryzura ślubna uwzględnia zabiegi, fryzurę próbną oraz właściwą wraz z aplikacjami (welon, dodatki).

Więcej

Fryzura próbna

Minimalizując ryzyko stresu przed ważnym wydarzeniem oferujemy usługę próbnej fryzury, by każda klientka miała pewność, że efekt końcowy spełni każde oczekiwania. Zapewniamy pełen wachlarz doradztwa zgodnego z panującymi trendami.

Więcej